Poke Radar

1.6

4.0

1

Bu radarla tüm Pokemon'ları bulun

411.8k

Bu uygulamayı oyla

Poke Radar, Pokemon GO oyununda çok daha kolay şekilde Pokemon bulmak için geliştirilmiş bir uygulama. Nasıl mı? Çok basit: video oyunun müthiş topluluğunun yardımı sayesinde. Uygulama aslında, belirli bir noktada bulduğunuz herhangi bir Pokemon'u ekleyebileceğiniz bir uydu haritasını içerir. Yakaladığınız Pokemon'ları gösteren Poketop tuşuna basın ve daha sonra eğitmen adınızı girin. Çok kolay.

Poke Radar'ı açtığınızda, sizin bölgenizde yer alan bir çok Pokemon'un olduğunu göreceksiniz (bazı yerlerde daha fazla, diğerlerinde ise daha az). Pokemon'un yakalandığı tarihi ve eğitmen isminizi görmek için herhangi bir Pokemon'un üzerine tıklayın.

Poke Radar uygulamasındaki diğer bir ilgi çekici özellik ise belirli bir Pokemon'u aramanıza izin vermesidir. Tek yapmanız gereken büyüteç cam ikona tıklamak, ilgilendiğiniz Pokemon'u seçmek ve bir kaç saniye beklemek. Daha sonra uygulama size en yakın olan spesifik Pokemon'u gösterecek. Bazen sadece beş blok ötede bazen ise yanınızdaki bir şehirde bulacaksınız.

Poke Radar, Pokemon eğitmenleri için oldukça faydalı bir uygulamadır. Bununla birlikte, şehrin en tehlikeli bölgelerinde dikkatli olmalısınız- özellikle bir Mew ve Mewtwo bu bölgelerde çıkarsa diye.
Uptodown X